#2016-01-08 00:08:20 

blondina

Użytkownik

Cześć wszystkim na forum. :) Chciałabym się wam poradzić w jednej sprawie – od dłuższego czasu próbuję schudnąć, ale wcale tak łatwo nie idzie. Niby jem mniej, staram się ćwiczyć i w domu i co parę dni na siłce, ale jak efektów nie mam, tak nie mam. Słyszałam, że są jakieś specjalne diety dla osób odchudzających się – że podobno można nawet dietetycznie jeść w pracy, jakoś się to jedzenie zamawia. Wiecie coś o tym może?
#2016-01-08 02:42:48 

Variatka

Użytkownik

Cześć, chyba wiem, o co ci chodzi – choć nie znam wszystkich szczegłów. Słyszałam, że są takie firmy w Poznaniu z cateringiem dietetycznym – że zamawiasz jedzenie pod konkretną dietę i dostajesz ją codziennie do biura. W ten sposób nie martwisz się o przygotowywanie papu do pracy i masz wszystko w odpowiednich ilościach. Czy o to mogło chodzić?
#2016-01-08 05:41:41 

blondina

Użytkownik

Chyba tak.. a jak tego szukać? Bo pewnie takie firmy w sieci mają swoje strony.. no nie wiem, ‘catering dietetyczny Poznań’ będzie dobrze? Myślicie, że tak uda mi się dojść do odpowiednich firm?
#2016-01-08 06:53:28 

CzArAmArA

Użytkownik

Dopóki nie sprawdzisz, to się nie przekonasz. :) Ale chyba to dobry trop, ja na próbę wrzuciłam sobie pytanko do netu i parę firm się wyświetlilo, o, na przykład taka strona – zobacz, może będzie cie interesować. cookingcatering.pl/ Wygląda ta firma bardzo w porządku, ładne jedzenie na zdjęciach. ;) Ale czy smaczne – to juś musisz się przekonać.
#2016-01-08 09:04:43 

blondina

Użytkownik

Thanks, to co mi znalazłaś jest bardzo interesujące. Widziałaś, że mają różne diety?! Ilość kalori w kilu wersjach – no chyba ich przetestuję – można zamówić próbny zestaw na początek, kosztuje śmiesznie mało, zobaczę, czy jest jadalny. ;)
#2016-01-08 12:04:43 

CzArAmArA

Użytkownik

Daj potem znać, jak wyszło. Sama jestem ciekawa! ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015