#2016-01-27 03:01:19 

MinnieMyszka

Użytkownik

Przygotowuję się do roli matki. Już za dwa miesiące rozwiązanie i chciałabym poczytać wiarygodne źródła i opinie innych matek, o tym co robićna początku i jak się przygotować do konkretnych sytuacji. Wiadomo, że każde dziecko jest inne, ale podstawowa wiedza zawsze się przydaję, tym bardziej, że często spotkam się z podbramkowymi sytuacjami.
#2016-01-27 06:01:10 

Variatka

Użytkownik

Wydaje się, że najlepsza będzie po prostu twoja intuicja matki. To najważniejsze źródło wiedzy. Ale warto się dokształcić. W poradni ginekologicznej, do której zapewne chodzisz, powinnaś znaleźć wiele poradników dla młodych mam. Skorzystaj z nich, bo wiedza w nich zawarta pochodzi zazwyczaj od matek takich jak ty.
#2016-01-27 08:33:31 

wyskokowy

Użytkownik

A ja polecam pewne źródło internetowe, a którego korzystała moja żona. Jest to strona e-madame.pl/. Fajnie się to czyta i co najważniejsze potwierdziło się wiele historii z tego co tam wyczytaliśmy. Polecam, bo drugiej takiej strony nie znalazłem, a przeszukałem naprawdę sporą ich ilość.
#2016-01-27 09:46:21 

Frania

Użytkownik

Dobrym źródłem informacji są także opinie innych matek, które albo niedawno zostały matkami, albo też nimi zostaną. Warto pytać i dowiadywać się. W moim mieście działa szkoła rodzenia i tam można spotkać wolontariuszki, które przychodzą, tylko po to, aby wspomóc kobiety w ich trudach ciąży i macierzyństwa, które niedługo nastąpi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015