#2016-02-01 05:10:28 

bazyl

Użytkownik

Czy tylko ja chodzę na spacery z psem wieczorami? Za dnia wychodzi z psem moja siostra, a ja wychylam nos z domu dopiero wtedy, gdy się ściemni. Takie mam upodobania i nic na to nie poradzę. Lubię nałożyć słuchawki na uszy, iść spokojnym krokiem, nie mijać na uliczkach w parku dziewczyn, które prześcigają się w pomysłach na image psa. Jestem ewenementem?
#2016-02-01 07:04:55 

Frania

Użytkownik

Przepraszam, ale co chcesz od stylizacji psa? Nie od dzisiaj ubranka dla piesków są popularnym elementem ogólnego wyglądu czworonoga. Sama kupiłam sweterki dla moich yorków.
#2016-02-01 08:20:34 

bazyl

Użytkownik

Nie no, nic nie chcę. Każdy dba o psa tak jak chce i umie. Nie wtrącam się w sprawy innych.
#2016-02-01 08:33:26 

Tenancjusz

Użytkownik

Nie jesteś. Sam lubię spacerować wyłącznie wieczorami. Zabieram też wtedy mojego psa. Polecam też zabrać taki gadżet, jak obroża LED. Psu to pewnie bez różnicy, kiedy wychodzi na spacer, ale taka obroża jest bardzo praktyczna. Na pewno nie zgubisz psa, bo jak wiadomo – obroża LED świeci w ciemności. Ja mam wersję w zielonym kolorze.
#2016-02-01 09:15:55 

Major

Użytkownik

Mój pies też ma taką obrożę. Nie dlatego, że spaceruję z nim w nocy, ale po prostu fajnie ona wygląda. Choć przyznam, że w nocy wygląda lepiej i czasami o tej porze dnia wychodzę z psem. Ja zaś mam wersję niebeiską :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015