#2016-02-08 04:42:57 

Frania

Użytkownik

Witam wszystkich, to tak jak w temacie zaznaczyłam. Zastanawiam się jakiego typu kwiaty wypada kupić na pogrzeb. Nie za specjalnie znam się na odmianach kwiatów, a nie chciałabym popełnić jakiegoś błędu, żeby ni ekupić kwiatów, które pasowałyby bardziej na wesołe uroczystości. Doradźcie proszę gdzie mogę takie zamówić przez Internet.
#2016-02-08 06:17:02 

Magiczny

Użytkownik

Cześć, chyba dużo zalezy od tego, kogo będziesz tymi kwiatami żegnać. Jak kogoś znajomego, myslę, że w tradycyjnej kwiaciarni doradzą ci jakiś skromniejszy bukiecik kwiatów odpowiedni na ta okazję. Jeśli to ktoś bliższy chyba odpowiedniej byłoby zamówić wieniec, tylko to zwykle są koszty powyżej 100zł.
#2016-02-08 09:06:43 

Frania

Użytkownik

Na cenie mi tak bardzo nie zależy, jak na tym, aby elegancko wyglądać. Żegnam profesora wraz z innymi studentami, więc nikt bliski to nie jest, ale jednak żal jest…
#2016-02-08 09:46:15 

Amarilla

Użytkownik

Myślę, że ładne pogrzebowe kwiatki w Warszawie znajdziesz w kwiaciarni Kwiatomat. Z resztą zobacz, wejdź na ich stronę, zdaje się, że prowadzą zamówienia online, to pewnie coś sobie wybierzesz, mają ciekawą ofertę i galerię. Ja tam zamawiałam bukiet dla mamy na dzień matki, gdzie dostarczyli go jej bezpośrednio. Zarówno mama jak i ja byłyśmy zadowolone, wtedy właśnie nie mogłam mamy odwiedzić osobiście, dlatego wysyłałam kwiaty kurierem.
#2016-02-08 10:52:06 

wyskokowy

Użytkownik

Zgadzam się z panią wyżej, sprawdź sobie ofertę na kwiatomat.pl/k/7/pogrzeb cennik jest dość przystępny, z pewnością znajda się odpowiednie wieńce czy wiązanki, którymi będziesz mogła pożegnać także profesora. Ładnie to wygląda jak ludzie przychodzą na cmentarz z ładnymi bukietami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015