#2016-02-23 21:09:35 

CzArAmArA

Użytkownik

Cześć, kochani! Mam takie pytanie – czy znacie może dobry sposób, który nie uwzględnia wizyty u lekarza-psychologa, a poskutkuje uspokajająco? Chodzi mi o mojego narzeczonego. Jesteśmy oboje przed obroną magisterek, ale on studiuje o wiele trudniejszy kierunek od mojego i uczy się całymi dniami, a nocami nie śpi, bo się stresuje (choć się do tego oczywiście nie przyzna). Z takich leków bez recepty to np. Validol w ogóle na niego nie działa, próbował już. Jakieś sprawdzone metody?
#2016-02-23 23:51:46 

Grigorij

Użytkownik

Ja zawsze przed sesją przywoziłem z domu od mamy kilka słoików pysznego miodu akacjowego. Lepiej się śpi po nim, można słodzić herbatę np. Tak, jak wszyscy z pokoju byli już totalnie wyprasowani z energii po kilku egzaminach, to nawet „sam” zaczął mi znikać ;P antyprzeziębieniowo go chyba podkradali (wiadomo, studencki budżet nie uwzględnia leków), choć moja dziewczyna to łyżeczkami tak po prostu go wcina od czasu do czasu ;)
#2016-02-24 02:02:20 

Amarilla

Użytkownik

Przede wszystkim nie ma sensu się faszerować lekami z takiego powodu. Mnie pomagają zawsze herbatki z rumianku, uspokajają jelita.
#2016-02-24 04:36:23 

Frania

Użytkownik

Mnie znajoma farmaceutka polecała zakup pyłku kwiatowego, badania pokazują, że on ma nawet lepsze właściwości lecznicze, niż miód pszczeli, tzn. działa przeciwchorobowo w momentach wyczerpania organizmu i poprawia koncentrację. Do nauki to akurat jak znalazł :)
#2016-02-24 06:29:24 

CzArAmArA

Użytkownik

O rety, a co się robi z takim pyłkiem kwiatowym? Tzn. on jest chyba sypki, więc np. słodzić herbaty tym się chyba nie da? I gdzie to w ogóle znaleźć?
#2016-02-24 08:56:08 

Frania

Użytkownik

Znaleźć możesz w każdej pasiece zapewne, ale jak nie masz żadnej nigdzie w okolicy, to może zamów przez internet (ja jeżdże zazwyczaj do Mrówki, takiej pasieki w Rumianku – ich strona internetowa nazywa się Kraina Miodów, można tam zamówić z dostawą kurierem). Nie ma niczego smaczniejszego niż taki świeży miodek :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015