#2016-03-17 06:53:21 

MissKataru

Użytkownik

Hej, hej. Będę potrzebowała na kilka dni wynająć samochód, najchętniej taki dobrze się prezentujący i odpowiednio wyposażony. Nie zarabiam jednak kokosów, a że jeszcze przy tym studiuję zaocznie, to budżet jest dla mnie ultraistotny. Polećcie mi jakąś firmę, może być np. w centrum Poznania, która mnie nie wykasuje jak za złoto ;P
#2016-03-17 09:48:53 

czarnobrody

Użytkownik

Jak chcesz tanio, to polecam rower miejski. Do 20 minut można za free sobie jeździć, tylko trzeba go zwrócić w jednej ze stacji, inaczej kary naliczają. No i musisz mieć kartę płatnicza albo elektroniczną legitymację studencką.
#2016-03-17 12:08:49 

MissKataru

Użytkownik

Niee, rower zdecydowanie odpada. Należę do przeciwników ruchu fizycznego haha, już wystarczy że się w pracy nabiegam. Nie no żartuję. Muszę mieć auto, bo parę rzeczy muszę przewieźć, przy okazji jeszcze psa do weterynarza na zabieg. Rowerem go nie przewiozę.
#2016-03-17 12:38:12 

czarnobrody

Użytkownik

Koleżanka z pracy mówiła, że jeśli chodzi o auto zastępcze to Poznań na ulicy Palacza ma super wypożyczalnię. Bardzo dobre auta w niskich cenach. Co do przemieszczania po mieście, to o określonych porach idzie to zrobić samochodem naprawdę sprawnie, ale najpierw trzeba te pory wyczaić.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015