#2016-03-18 10:36:17 

BenTen

Użytkownik

Witam jestme w trakcie zakupu opon to znaczy sie zastnaiam wybralem juz sklep to znaczy bede kupowal przez internet bo niskie ceny i tanie wysylki ale jeszcze rozkminiam czy pony maja byc gudjer czy pireli... hehe no wiecie nie chce mi sie zapisywac poprawnie nazw obcych.. Wiec jak widzicie gurna polka oponek tylko dylemacik co wybrac pozdrowionka
#2016-03-18 11:34:05 

Major

Użytkownik

Ja bym wybrał Goodyear zwłąszcza jeśli chodzi o zimówki bo nie wiem co ty tam kupujesz. to jest jdnak taka marka ze snieg góry czy cokolwiek to zawsze można czuć się ciut bezpieczniej co nie chłopaki? Każdy kto miał te opony to wie. Łapa w góre godjerowcy
#2016-03-18 13:18:50 

czarnobrody

Użytkownik

a jak chcesz pireli to sobie zobacz tu sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Pirelli-letnie tu chyba akurat ci wyslalaem do letnich. ale to ta chyba jest ze jak zimowe to good yeat a jak letnie to pirelli. sam mam po komplecie tych i tych i bardziej zadowolony bym nie mogl byc
#2016-03-18 14:22:16 

csowiec

Użytkownik

Hmm ciekawe ja jeszcze nigdy nie mialem goodyearow koledzy mnie namawiiaaja wy tu tez moze sie skusze wreszcie. Kiedy trzeba zyje sie raz. Raz mozna wydac na porzadne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015