#2016-03-29 10:41:49 

sisterka

Użytkownik

Witajcie wszyscy, szukam miejsca do wypoczynku najlepiej w okolicy Warszawy. Chciałabym żeby w pobliżu było ciche miejsce do relaksu, takiej odskoczni od codzienności. Jadę sama, dlatego nie potrzebuję więcej niż jeden pokój i szukam też miejsca, gdzie nie będzie tłoku. Ważnym aspektem dla mnie jest cena, żeby nie była zbyt wysoka a warunki przystępne. Dobrze jakby też na miejscu można było coś dobrego zjeść. Z góry dzięki za wszelkie propozycje.
#2016-03-29 12:05:00 

Major

Użytkownik

Miesiąc temu zabrałem dziewczynę na weekend pod Wawę. Wynajęliśmy pokój nad Zegrzem i bardzo polecam, smakowite jedzenie, piękne wnętrza a szczególnie możliwość relaksu na którym ci zależy :) To miejsce to również dom weselny gdzie mam nadzieję, że z moja obecną dziewczyną weźniemy ślub.
#2016-03-29 12:17:14 

sisterka

Użytkownik

Dom weselny powiadasz… Ja mam nadzieję, że tam znajdę miłość swojego życia i za jakiś czas weźmiemy właśnie w tym miejscu ślub hah :D Byłaby to najlepsza historia miłosna, idealne na film czy bajkę…
#2016-03-29 12:48:42 

Frania

Użytkownik

No fakt, miejsce uroliwe bo byłam tam kiedyś z mężem. Bardzo chętnie wrócę jak tylko znajdę więcj czasu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015