#2016-04-01 03:53:50 

blondina

Użytkownik

Wreszcie udało nam się z mężem ukończyć budowę domu na obrzeżach Warszawy i teraz będzie nam potrzebny w celu ostatecznego przeprowadzenia transport z centrum Warszawy mebli i innych rzeczy, wszystkiego z obecnego mieszkania co w nim jeszcze zostało, a nie dało się tego przewieźć osobówką. Przy okazji jakaś pomoc do dźwigania by się przydała, bo ja jestem w ciąży i nie mogę. Znacie jakieś firmy, które się tym zajmują?

#2016-04-01 06:25:28 

Variatka

Użytkownik

O, to dziecko się urodzi już w domu jednorodzinnym, super :) co do przeprowadzki, to jak moja firma się zdecydowała na przeniesienie, to w celu sprawnej przeprowadzki biura wynajęliśmy sobie specjalnego busa (pod tym adresem: transportwiki.com.pl/przeprowadzki-warszawa/ , przewóz w cenie z rozładunkiem. Udało się to załatwić dość tanio, ale co najważniejsze bezpiecznie. Sprzęt komputerowy to wiadomo, kosztuje, więc szef obgryzał paznokcie xd No, ale wszystko poszło po naszej myśli.

#2016-04-01 06:38:07 

blondina

Użytkownik

Ano, taki był plan, by córcia się już urodziła na swoim ;) Na szczęście poród dopiero za dwa miesiące, więc zdążymy się jeszcze urządzić. To mówisz, że wynajęcie busa wychodzi lepiej niż np. taksówki?
#2016-04-01 08:40:09 

Variatka

Użytkownik

Chyba nie wyraziłam się precyzyjnie… nie szukaj busa, tylko specjalnej firmy przeprowadzkowej, tzn. taxi bagażowego. Oni z reguły już w koszcie przewozu zapewniają pomoc z bagażami. Nie powinno to wyjść drogo :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015