#2016-03-31 21:41:52 

Frania

Użytkownik

Hejka ludziska. Temat dotyczy porad w związku z naczyniami. Chciałabym sobie sprawić ładny prezent, również mamie, ale nie jestem pewna, czy takie naczynia to dobry pomysł na prezent. Ja ogólnie uwielbiam starodawne elementy dekoracyjne, tak też właśnie tych poszukuję, ale mamie chciałabym kupić coś wyjątkowego. Wiele bym dała aby kupić sobie na przykład garnki emaliowane albo kubek taki w który dawno temu piłam pyszne kakao.
#2016-04-01 00:33:05 

wyskokowy

Użytkownik

Doskonale cie rozumiem. Sam z chęcią powracam do tamtych czasów, kiedy chleb pachniał zupełnie inaczej, a pyszne masło na takiej kromce to najlepszy dodatek do pieczywa. Kiedyś nawet miałem jeszcze takie kubki emaliowane, ale niestety wyrzuciłem, przy porządkowaniu. Trochę żałuję bo widziałem u znajomej, że wykorzystała takie jako doniczki i całkiem fajnie to wyglądało.
#2016-04-01 02:43:11 

Amarilla

Użytkownik

Hej, co by tu nie mówić stare dobre czasy było minęło. Myślę, że powinniście odwiedzić jakiś dobry sklep, tutaj są fajne naczynka dla dzieci, liliko.pl/Bloomingville-naczynia emaliowane kubeczki też się znajdą. W końcu taki kubek będzie trwalszy niż te plastikowe.
#2016-04-01 05:37:40 

CzArAmArA

Użytkownik

Ja to kupowałam dla swojego dziecka taki plastikowy kubek, ale przy niezdarnych rączkach mojej córci musiałam co jakiś czas kupować inny. Ostatnio jednak kupiłam taki emaliowany marki muurla. Jak się rozejrzysz po sklepie internetowym, nawet tanie są. Ale oczywiście trzeba trafić na promocję.
#2016-04-01 07:32:28 

czarnobrody

Użytkownik

A nie lepiej kupić jakieś normalne porcelanowe? Wydaje mi się, że dzieci w pewnym wieku potrafią się przyzwyczaić do tego, że upuszczony kubek może się roztłuc i wykazują się znacznie większą uwagą. Jak dla mnie nie ma co na siłę z tych dzieci niezdary robić. Lepiej pokazać, nauczyć i zaufać.
#2016-04-01 08:19:34 

sisterka

Użytkownik

Dzień dobry wam, ja tam jestem zdania, że najlepsze są szklanki. Jak się stłuką to przynajmniej ich żal nie będzie bo niemal w każdym sklepie czy markecie można kupić kolejne i to całkiem tanio. Swoim dzieciom kupowałam takie kubeczki z dziubkiem. Myślę, że jest to jakaś alternatywa na wieczne plamy na dywanie. Pozdrawiam
#2016-04-01 10:39:53 

Jagna

Użytkownik

Emaliowane kubki? Pierwsze słyszę
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015