#2016-04-05 03:02:08 

MinnieMyszka

Użytkownik

Cześć. Od ponad roku prowadzę małą firmę i chciałam być w niej pełni niezależna. Tzn, jestem odpowiedzialna za wszystko i w każdym zakresie chciałam robić wszystko sama. Zajmuje się reklamą, pozyskiwaniem klimatów, ogólnym wykonawstwem itp. ale ostatnio poległam w kwestiach rachunkowych.. chyba jednak pójdę do jakiegoś biura rachunkowego bo nie radzę sobie. Co o tym myślicie? Warto iść do biura, czy lepiej samemu się edukować i próbować to wszystko rozliczyć itp.?
#2016-04-05 04:46:20 

Magiczny

Użytkownik

Cześć, z pustego to i Salomon nie naleje ;P jak nie wiesz nic o finansach itp. to nie ma sensu żebyś próbowała sama zajmować się rachunkowością. Skąd jesteś?
#2016-04-05 05:01:26 

MinnieMyszka

Użytkownik

Z Poznania ;)
#2016-04-05 07:47:30 

Magiczny

Użytkownik

No to jeśli chodzi o biura księgowe Poznań ma naprawdę bogatą ofertę i można sporo dobrych firm tam znaleźć. Kiedyś odbywałem tam kurs z tego zakresu i na szkoleniu było kilka firm i dzieliło się swoim doświadczeniem itp.
#2016-04-05 08:12:53 

MinnieMyszka

Użytkownik

No to może faktycznie ktoś mi poprowadzi księgowość w Poznaniu i będę miała z głowy. Może za dużo chciała osiągnąć sama, a jak widać, nie ma czegoś takiego jak droga na skóry i trzeba się czasem wspomagać osobami trzecimi. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015