#2016-04-12 01:23:37 

Magiczny

Użytkownik

Cześć. Nie ukrywam boli mnie ząb. Raz mniej raz bardziej. Raz pulsuje, innym razem jak coś mi się tam dostanie, na przykład coś zimnego lub słodkiego to wytrzymać nie idzie. Czasami to mam chęc usunąć tego zęba, ale niestety jest bardzo widoczny to górna trójka. Będę wyglądał głupio bez zęba. Doradzcie coś.
#2016-04-12 02:52:35 

sisterka

Użytkownik

Cześć. No jak boli to zdaje się, że nie obejdzie się bez wizyty w gabinecie stomatologicznym. Możliwe też, że będzie ci potrzebne leczenie kanałowe. Ja miałam calkiem podobnie, tylko że u mnie szwankowała dolna trójka. Stomatolog nie mógł się dostać do uszkodzenia próchniczego. Wiercił, wiercił, wiercił… no ale jakoś tą plombe założył. Koleżanka za to była prywatnie, daję namiar duodenti.pl/uslugi/leczenie-kanalowe/, mówiła że nei czuła bólu, czuła się dobrze, ona ma jeszcze ten problem, że ma odruchy wymiotne jak jej coś tam grzebią, twierdziła, że tam umiała te odruchy opanowac, bo babka była wyrozumiała.
#2016-04-12 05:02:35 

wyskokowy

Użytkownik

Witam. Leczenie kanałowe jak najbardziej tak. Nie zawsze jednak trzeba godzić się na te wszystkie dodatkowe wizyty. Ja bym to wszystko robił w gabinecie refundowanym, bo to żadne szczególny zabieg. To przeciez nie implanty czy wybielanie z funkcją piaskowania. Wszędzie ci zaplombują zęba.
#2016-04-12 06:19:51 

Amarilla

Użytkownik

Dzień dobry kochani. Ja tez mogę z czystym sumieniem polecić duodenti.pl/ tak jak koleżanka poprzedniczka. Mają naprawdę świetną obsługę, a co najważniejsze mają to znieczulenie z urządzeniem komputerowym. Zupełnie nic nie czuć.
#2016-04-12 07:23:03 

bandyta

Użytkownik

Ból zęba to coś okropnego. Nikomu nie życzę. Sam się męczyłem z takim, ale mnie tam się na szczęście udało dostać na kasę chorych do stomatologa i jakoś pomógł. Narzekac nie mogę. Jedyny minus, to znieczulenie w formie sprayu, gdzie i tak wszystko czuć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015