#2016-04-26 08:48:44 

bulimiczka

Użytkownik

Witajcie! Piszę do Was w sprawie niecierpiącej zwłoki. Otóż w moim Peugeocie 206 siadła tylna belka. Nie wiem, jak facet wykonywał ostatnio przegląd, ale ewidentnie są objawy, że właśnie ten element w tym momencie zawodzi (trochę już zdążyłam o tym poczytać). Zupełnie jednak teraz nie wiem, co dalej z tym fantem zrobić. Z tego co czytałam, to wymiana na całkowitą nówkę nie opłaca się, a naprawą muszą zająć się specjaliści, których niekoniecznie mam w okolicy. I co z tym fantem zrobić?
#2016-04-26 09:24:45 

Magiczny

Użytkownik

Cześć! Słuchaj, można tylną belkę zregenerować. To znaczy, że wymienia się w niej te elementy, które uległy uszkodzeniu, czy generalnie zawodzą. To jest tak, że wykonuje to najczęściej jakaś profesjonalna firma, a od niej zamawiane są gotowe zestawy. Jak więc wybierzesz się do jakiegoś mechanika, który trochę zna się na francuzach, to właśnie zrobi to, że zamówi ten podzespół zregenerowany, czyli de facto, jak nówkę, tylko dużo taniej :)
#2016-04-26 11:11:16 

bulimiczka

Użytkownik

No powiem szczerze, że mi kamień spadł z serca, bo na nowy samochód mnie nie stać, na jakieś większe naprawy tez niekoniecznie :) Ale jeśli da się to zrobić łatwiej, to mnie to bardzo cieszy. Dzięki za słowa otuchy i radę :) Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015