#2016-05-17 03:02:39 

Tenancjusz

Użytkownik

witam. Mam uszkodzone auto na sprzedaż do tego jest to anglik. Miałem zamiar rozebrać je i sprzedawać cześci ale plany trochę mi się zmieniły i niestety nie mam na to czasu a coś szybko muszę z tym autem zrobić żeby dostać gotówkę. Słyszałem że skupy działają sprawnie wiec jesli macie namiary na skup używanych samochodów którym nie bedzie przeszkadzało ze to anglik to byłoby super. Pozdrawiam.
#2016-05-17 05:34:30 

Jagna

Użytkownik

Proszę: skupautpomorskie1.pl/skup-aut-uszkodzonych/. Sprzedawałam im anglika jakies pół roku temu jak tylko wróciłam z Anglii i jestem bardzo zadowolona z ceny. Straszyli mnie że nie mam co wlec tego auta do Polski, najlepiej bedzie sprzedac na wyspach i miec spokój, ale ja nie wiedziałam czy będę tam wracać. Jak miałam pewnosc ze zostaje to sprzedałam i do tego po bardzo dobrej cenie.
#2016-05-17 07:41:43 

Tenancjusz

Użytkownik

Dziękuję za informacje i za szybką wiadomość. Strona bardzo przydatna o firmie też trochę dobrego słyszałem bo jedne z kumpli sprzedał dzięki nim samochód w pare godzin z którym bujał się 3 miesiące.
#2016-05-17 08:49:17 

Jagna

Użytkownik

Obecnie rozglądam się za samochodem i już myślę o jego sprzedaży :). Wtedy na pewno znów zgłoszę się do tego skupu bo i tak dostanę u nich lepszą cenę niż w komisach albo gdzie indziej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015