#2016-06-05 22:16:40 

csowiec

Użytkownik

Cześć Wszystkim. Jak się domyślacie pewnie po temacie, moja małżonka to istny koszmar. Jak się zazwyczaj słyszy o patologiach w rodzinie, to zazwyczaj się kojarzy, że to wszystko przez faceta. Tym czasem moja małżonka, słodka przed ślubem, sekutnica po, jest z dnia na dzień coraz gorsza. Nie mówię o tym nawet, że krzyczy, czy wiecznie narzeka, ale cóż… chyba będę jednym z pierwszych mężczyzn, którzy się do tego przyznają… podniesie czasem też na mnie rekę. Nie to, że nie będę się bronil przed nią, bo jestem słaby, albo co… po prostu taka moja zasada, że w życiu kobiety nie uderzę… I Co robić?
#2016-06-06 00:35:47 

Magiczny

Użytkownik

Eee przyznaj się, że po prostu jesteś mięczak, że baby nie potrafisz uspokoić. Raz przez policzek otwartą dłonią i masz spokój. Ale pewnie tak ru-ru-rurkowcom jest łatwiej, co nie?
#2016-06-06 01:44:56 

bandyta

Użytkownik

Nie słuchaj tego damskiego boksera wyżej… ewidentnie gość ma jakiś problem ze sobą. Słuchaj, wbrew pozorom problem nie jest wcale tak rzadki, a Ty nie jesteś w takiej sprawie odosobniony. Wiem, że nam facetom to niespecjalnie wychodzi, ale może z nią porozmawiaj o uczuciach, jak się cuzjesz, gdy tak Cię traktuje, albo coś. Może terapia jakaś?
#2016-06-06 04:24:30 

csowiec

Użytkownik

A wierz mi… próbowałem jej to wytłumaczyć, to tylko się bardziej denerwowała. Niestety, ale niewiele do niej dociera. Na terapię też nie chce iść.
#2016-06-06 05:47:49 

bandyta

Użytkownik

Cóż kolego, w takim razie nie pozostaje mi powiedzieć nic innego, że jeśli to się będzie pogłębiać, to najlepiej będzie się rozwieść. Tylko uważaj, jeśli mieszkanie jest jej, albo w ramach przepisania nieruchomości na nią w przypadku podziału majątku może być tak, że będzie chciała od Ciebie uzyskać odszkodowanie. W Białymstoku bodaj była taka sprawa i facet, który pozwał swoją żonę za mieszkanie bez umowy w jego domu wygrał.
#2016-06-06 07:19:19 

csowiec

Użytkownik

Bez kitu? Mieszkanie na szczęście jest moje, ona ma dom po swoich rodzicach. Cóż… jesli jedyną opcją będzie rozwód, to taką decyzję trzeba będzie podjąć… mam dość bycia poniżanym i traktowanym bez szacunku… a jak postepować w takich sprawach?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015