#2016-06-13 19:57:59 

blondina

Użytkownik

Mam do was pytanie: jak długo wcześniej trzeba rezerwować fotografa ślubnego? Czy jest możliwość, żeby zarezerwować kogoś na śłub cywilny i obiad w restauracji na kilka miesięcy wcześniej? Mieszkam teraz w Poznaniu i nie bardzo się orientuję w terminach i ofertach, może mi więc ktoś pomoże?
#2016-06-13 22:54:27 

bazyl

Użytkownik

Ciężko powiedzieć. Na pewno jeśli ślub jest w tygodniu, a cwilne przecież są, to będzie łatwiej. Z reguły fotografa rezerwuje się jak tylko ustali się datę ślubu, przy kościelnych to jest to nawet półtora – dwa lata. Nie znaczy to jednak, że kompletnie nikogo nie znajdziesz parę miesięcy wcześniej, bo przeciez dużo par jednak odwołuja fotografa. I wtedy ma wolny termin. Natomiast z całą pewnością mogę ci powiedzieć, że jeśli jest ci potrzebna jakakolwiek fotografia ślubna Poznań jest odpowiednim miejscem. Lepiej nie trafisz.
#2016-06-14 00:42:19 

sisterka

Użytkownik

Myślisz, że tak dużo par się rozstaje przed ślubem i dlatego odwołują?
#2016-06-14 02:37:01 

bazyl

Użytkownik

Niekoniecznie, niektórzy bukują usługi i jak np znajdą kogoś innego, albo okaże się, że im budżetu nie starczy to muszą odwołać. Wtedy właśnie takie osoby mają fajnie, że trafiają na wolny termin. Ciężko zaplanować ślub cywilny półtora roku wcześniej. Sesje ślubne to też łatwiejsza sprawa, bo przeciez można ją wykonać w tygodniu, nie musi być koniecznie w sobotę albo w niedzielę.
#2016-06-14 03:59:57 

blondina

Użytkownik

No włąśnie tak o tym ostatnio myślałam i zaczęłam się trochę bać o te terminy. Nie chcemy kościelnego, restaurację mamy zarezerwowaną już, ślub odbędzie się za sześć miesięcy. To ma być skromna uroczystość, ale zależy nam na profesjonalnym fotografie. Będzie to w tygodniu, bo następnego dnia jest wolny dzień więc wszyscy mogą spokojnie przyjść i posiedzieć dłużej.
#2016-06-14 06:37:44 

sisterka

Użytkownik

To ja bym ci radziła odezwać się do tego człowieka: jstudio.net.pl/oferta/ . On potrafi zrobić prawdziwie piękną oprawę nawet skromnego ślubu cywilnego. Naprawdę nie pożałujecie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015