#2016-06-13 22:19:12 

wyskokowy

Użytkownik

Do tej pory kupowaliśmy zawsze w rodzinie rowery po sieciach handlowych,w dużych marketach, ale powiedziałem sobie stop…z jednej strony tanie, ale z drugiej wiecznie z nimi problemy i człowiek nawe nie był pewny czy jadąc na dalsą wycieczkę w ogóle wróci z niej na kołach czy może jednak na dwójce piechotą :/ Możecie mi powiedzieć jakie marki rowerów brać pod uwagę podczas zakupu? Kompletnie się na tym nie znam dlatego liczę na wazą profesjonalną pomoc ;)
#2016-06-13 23:29:15 

Tenancjusz

Użytkownik

Przede wszystkim idź do normalnego sklepu sportowego, zamiast do tych marketów, tam masz doświadczonych sprzedawców, którzy zawsze pomogą dobrać sprzet do twoich potrzeb, a przede wszystkim w takich sklepach nie sprzedaje się sprzętu, z którym klient po tygodniu wraca na reklamację. Ja osobiście lubuję się w rowerach marki Merida bardzo przypadł mi do gustu ich sprzęt, ale na rynku jest sporo fajnych marek.
#2016-06-14 00:24:19 

wyskokowy

Użytkownik

No to mnie ostatnio bardzo zainteresowała firma Kettler Poznań wiem, że ma trochę tych sklepów sportowych i przez to i tak nie wiem co najlepiej wybrać, żeby na pewno nie było problemów :P
#2016-06-14 01:24:32 

Variatka

Użytkownik

Chyba jesteś troszkę przewrażliwiony kolego przez to że miałeś wieczne problemy z rowerami kupowanymi nie tam gdzie się powinno. Ja mam już kilkalat u siebie markowy rower, na którym bardzo często jeżdżę i który tylko dwa razy do roku serwisuję na zasadzie przeglądu i smarowania co trzeba. Nigdy nie było problemów, absolutnie żadnych, więc idź do sklepu sportowego po prostu, a na pewno będziesz bardziej zadowolony niż w przypadku marketów.
#2016-06-14 04:03:40 

Tenancjusz

Użytkownik

Ja na przykład jak szukałem sklepu gdzie chciałem kupić sprzęt narciarski to po prostu sprawdzałem opinie w necie i szukałem sklepów online. Jak wpisałem do przeglądarki kaski narciarskie Poznań to aż się zdziwiłem że tyle mamy sklepów w mieście, ale poczytyałem potem troszkę opinie, wybrałem co najlepsze według mnie, kupiłem i do dzisiaj jestem zadowolony ze sprzętu.
#2016-06-14 06:13:23 

Kraina

Użytkownik

fajnie macie, możecie sobie na rowerkach jeździć, piękna pogoda, a ja jeszcze 2-3 tygodnie z gipsem na nodze się musze bujać ;(
#2016-06-14 06:47:57 

wyskokowy

Użytkownik

Dobra, poszukam w takim razie dobrze w sieci, dzięki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015