#2016-06-20 23:39:13 

czarnobrody

Użytkownik

Witam wszystkich, pytanie, jw. potrzebuję namiary na biuro projektowe z wrocławia. Firma, która miała mi wykonać projekt domku jednorodzinnego nawalila, ekipę budowlana mam już wynajeta, juz nie wspominajc o tym, ze z pocztkiem przyszłego roku mam się wyprowdzic z dotychczas zajmowanego lokum, jak prac nie zaczne to moze się okazac, ze nie będę mieć gdzie mieszkac.
#2016-06-21 00:21:55 

bulimiczka

Użytkownik

Powinieneś był sprawdzic firme zanim ja zatrudnqłes albo popytac w śród znajomych, na pewno tez się budowali, a nie brać pierwszą lepszą firmę i teraz gorączkowo szukać zastępcy.
#2016-06-21 02:23:39 

bazyl

Użytkownik

dobra, kobieto zamiast suszyc mu glowe lepiej podalabys mu adres, dosc sie pewnie chlop nasluchal wymowek od rodziny, trzeba mu pomoc wybrnoc z tej sytuacji, bo inaczej zostanie bez dachu nad glowa.
#2016-06-21 03:19:07 

csowiec

Użytkownik

Na Twoim miejscu probowalbym się dogadac z firma, która wynająłeś, po co dwa razy płacić, bo wiesz, ze kasy mozesz tak szybko nie odzyskac, a z sadami u nas różnie bywa:D
#2016-06-21 05:12:41 

bandyta

Użytkownik

ja znalazłem cos takiego yvdesign.pl/kontakt/ firma wyglada na rzetelną i ma całkiem dobre referencje, m.in. od znanej rafinerii paliwowej, to chyba o czym swiadczy, co nie. Napisz do nich przez podany formularz, a w międzyczasie może znajdzie się jakiś internauta, który korzystał z jej uslug i napisze cos więcej.
#2016-06-21 07:54:02 

sisterka

Użytkownik

Korzystalam z usług tej firmy, kiedy robilam remont w biurze, zrobili mi miedzy innymi projekt nowego lepszego oświetlenia i nowych mebli, dostałam dokładną wycene i wiedzialam czego się spodziewać, a wszystkie prace były zrealizowane w terminie. Więc jeśli chodzi o biuro projektowe Wrocław raczej lepszym nie może się pochwalić.
#2016-06-21 09:00:27 

czarnobrody

Użytkownik

Dzięki za rady, ze starą firmą się nie dogdalem, naszczescie pieniądze mi oddali, ale zostałem bez projektu i budowa się opóźni, także dzięki wielkie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015