#2016-06-23 23:16:08 

Major

Użytkownik

Czy ktoś z was miał do czynienia kiedyś z firmą zajmującą się projektowaniem wnętrz? Jak wygląda współpraca z tego typu firmami?
#2016-06-24 00:14:09 

sisterka

Użytkownik

Ja kiedyś korzystałam z usług firmy, która zajmuje się aranżacją wnętrz w Krakowie. Mam zapisany w zakładkach adres strony internetowej tego biura - jest to monodesign.com.pl. Zostały tam szczegółowo omówione zasady współpracy z tą firmą. Pokrótce wygląda to tak, ze najpierw jest faza przedprojektowa, która polega na wymianie informacji oraz przygotowaniu przez nich wstepnej oferty. Po akceptacji oferty przez klienta następuje osobiste spotkanie w siedzibie firmy oraz podpisanie umowy. Nastepnie powstaje koncepcja, która wyznacza głowny kierunek projektu. Koncepcja przedstawiana jest na rzutach i wizualizacjach. Gdy klient ją akceptuje, firma przygotowuje szczegółowy projekt wykonawczy. Tak to w dużym uproszczeniu wygląda.
#2016-06-24 00:25:26 

Major

Użytkownik

Rozumiem, że na poszczególnych etapach tej współpracy kleint ma możliwośc zgłaszania swoich własnych uwag i zapytań?
#2016-06-24 02:46:07 

sisterka

Użytkownik

Oczywiście, że tak. Firma musi dokładnie poznac i doprecyzować oczekiwania klienta, któremu na pewno nie jest kompletnie obca architektura wnętrz Kraków to miejsce, gdzie klienci biur projektowych są raczej wymagający. Co więcej, profesjonalna firma nie zostawia klienta samemu sobie, gdy projekt jest już ukończony. Klient może powierzyć projektantom zamówienie materiałów wykończeniowych, jak również wykonanie mebli oraz elementów drewnianych we wnętrzach. Może również sam dokonac zamówień i zlecić usługi stolarskie innemu wykonawcy, ale w takim przypadku ma prawo uzyskac od firmy projektowej nadzór nad projektem.
#2016-06-24 03:49:48 

Major

Użytkownik

To mi się właśnie podoba – profesjonalne podejście do klienta i danie mu możliwości wyboru. Dzięki, że opisałaś tak szczegółowo współpracę z firmą projektową.
#2016-06-24 06:47:25 

sisterka

Użytkownik

Ja mam doświadczenie we współpracy tylko z tym jednym biurem projektowym. Współpraca trwała dość długo, ale cały jej przebieg wspominam bardzo dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015