#2016-07-04 06:56:54 

sisterka

Użytkownik

Cześć wszystkim! Znacie może w Krakowie albo okolicach miejsce gdzie kompleksowo zrobią dla mojej mamy badania serca?? Wiecie, chodzi zarówno o takie podstawowe jak EKG, jak i już takie skierowane dla osób z problemami. Ja się na tym za bardzo nie znam, ale czekanie w kolejkach już się tak przedłuża, że zdecydowaliśmy się pójść gdzieś prywatnie. Czy ktoś mi może coś polecić?
#2016-07-04 07:58:55 

Frania

Użytkownik

Wiesz co ja akurat miałąm duże szczęście, bo poleciła mi znajoma taką prywatną poradnię bardzo dobrą, a okazało się że robią tam też na nfz i akurat się zapisałam :) bardzo ci polecam różnego rodzaju badania tam- od ekg, wysiłkowych, usg itp. Z resztą poczytaj sobie sama na ich stronie np. o usg nzozrevita.pl/uslugi/usg/ bo jak się okazało to dla mnie było ważne badanie, bo choroby serca wykryto przez niedrożne naczynia krwionośne :( a oni zaproponowali mi to jako jedyni lekarze u których byłam, więc naprawdę znają się na rzeczy
#2016-07-04 08:07:42 

bandyta

Użytkownik

Z tego co czytam w tej poradni też mierzą się z badaniami wysiłkowymi i ja też właśnie tego konkretnie szukam. Patrzyłem na ich opinię w internecie i są bardzo polecani szczególnie kardiolodzy i endokrynolodzy więc chyba się tam też wybiorę. A czy ktoś z was może był tam na nich? Jakieś wrażenia?
#2016-07-04 09:11:10 

Frania

Użytkownik

Ja tam robiłam kompleksowo wszystko w tym wysiłkowe- bardzo w porządku. Dbają o ciebie podczas badania, nie przymuszają do nie wiadomo jakiego wysiłku, tak jak to czasem miałam w szpitalach- koszmar.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015