#2016-07-04 23:32:25 

csowiec

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym poruszyć pewny temat, otóż.. lubicie sztukę i obrazy? Jakie macie do tego podejście? Bo ja osobiście mam taki stosunek pół na pół. Raz lubię, raz nie :P
#2016-07-05 02:19:19 

Major

Użytkownik

Dziwne masz podejście. Albo się coś lubi albo nie ;P ja sam mam bardzo pozytywne nastawienie do sztuki i wielu dzieł. Chciałbym mieć taki talent i malować i tworzyć piękne obrazy. Ale do tego trzeba się urodzić ;)
#2016-07-05 04:14:47 

bulimiczka

Użytkownik

Ja jestem fanką nowoczesnych obrazów olejnych, mogę takie oglądać godzinami i sama bym chciała sobie sprawić kilka do domu. Ale póki co mam inne wydatki i nie mogę za dużo wydać pieniędzy na takie swoje zachcianki ;) Ale w przyszłości na pewno zainwestuje w takie obrazy!
#2016-07-05 06:03:26 

bazyl

Użytkownik

No ja kiedyś w ogóle się nie interesowałem sztuką, ale poznałem dziewczynę, która się tym zna i pokazała mi to wszystko od psotaw i musze przyznać, że to piękna sprawa, mieć taki zmysł artystyczny i interesować się sztuką. Poznałem wielu malarzy i znane obrazy i mam z dziewczyną ciche marzenie, żeby kiedyś pojechać na największe wystawy znanych obrazów na świecie ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie.. ;D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015