#2016-07-13 00:20:08 

czarnobrody

Użytkownik

Witam Was drodzy forumowicze. Stoję przed pewnym problemem. Otóż, niefortunnie musze wyjechać w konferencje i popodróżować trochę po Polsce. Niestety, nie mogę zabrać swojego samochodu bo pilnie jest potrzebne mojej rodzinie. Musze teraz ogarnąć jakiś pojazd z Poznania, by wynająć w dosyć długą drogę, bo łącznie ponad 1000 kilometrów na pewno będzie. Ktoś może polecić jakąś dobrą wypożyczalnie, do której mogę się zgłosić?
#2016-07-13 01:48:18 

bazyl

Użytkownik

Cześć. Znam to! Moja rodzinka też zawsze rości prawo do mojego samochodu, no ale cóż :p Jak masz firmę itp. to mogę Ci polecić wynajem samochodów dla firm Poznań, ma bardzo fajną ofertę w tym zakresie. Mój szef często jeździ do nich po samochody i w ofercie mają naprawdę fajne perełki. Przemyśl sobie to ;D

#2016-07-13 02:29:35 

czarnobrody

Użytkownik

W tym przypadku jadę indywidualnie i jako osoba prywatna bym wypożyczał ;) ale dzięki
#2016-07-13 03:59:49 

csowiec

Użytkownik

Sprawdź sobie wynajem aut Borexpo w Poznaniu znajdziesz tam bardzo fajne auta i w dobrej cenie. Jak chcesz jechać na długie trasy, to też mają tam samochody, które są idealnie do tego przystosowane, bo ekonomiczne itp. Myślę, że będziesz zadowolony z ich oferty ;)

#2016-07-13 05:34:17 

bandyta

Użytkownik

Ja szybko znalazłem szybkie auto zastępcze w Poznaniu, nie miałem z tym raczej problemu, bo bardzo dobrze znałem jedną wypożyczalnie ;) Wejdź sobie w ten odnośnik i dowiesz się o wiele więcej w tej kwestii.

#2016-07-13 06:52:48 

Major

Użytkownik

No i mi też pomogliście Panowie, bo się rozglądałem za autem z woj. Wielkopolskiego. Długo już z tym miałem problem, a tu proszę, wchodzę na forum i temacik pode mnie ;) dzięki!
#2016-07-13 07:10:37 

sisterka

Użytkownik

Ja też podesłałam temat mojemu mężowi, bo ciągle narzeka, żę nie może wynająć samochodu jak jeździ w trasy i może też zgłosi się do tej wypożyczalni ;) Zobaczymy co z tego będzie, no bo on dosyć wybredny jest co do motoryzacji ;p
#2016-07-13 09:12:33 

czarnobrody

Użytkownik

Mega Wam dziękuję za tak szybką pomoc i porady ;) Myślałem, że już nic sam nie wymyślę, a tu proszę.. ;) Pozdrawiam Was i biorę się powoli za kontakt z wypożyczalnią!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015