#2016-07-19 03:54:27 

Magiczny

Użytkownik

Czy ktoś mi pomoże i odpisze gdzie w Poznaniu dostanę niedrogie grzejniki stalowe. Już przeszukałem wiele sklepów ale niestety nic ciekawego nie znalazłem. Sprawa jest dosyć pilna wiec proszę o szybkie odpowiedzi.
#2016-07-19 06:53:43 

wyskokowy

Użytkownik

Cześć. Na początku roku kupowałem grzejnik stalowy w sklepie Mikas. Trafiłem na nich dawno temu przypadkiem bo potrzebne mi były artykuły turystyczne na wypad pod namiot ze znajomymi. Okazało się że mają o wiele więcej ciekawych i niedrogich rzeczy wiec dosyć czesto kupowalem u nich rozne rzeczy. Polecam bo warto, pzdr.
#2016-07-19 08:24:09 

bulimiczka

Użytkownik

Również mogę z czystym sumieniem poelcić ten sklep. Zamówiłam niedrogie sterowniki temperatury które działają niezawodnie, mają wiele przydatnych funkcji i bardzo dokładne pomiary. Z początku spotkałam się ze sceptycznym nastawieniem bo ludzie mają dziwną tendencję do oceniania jakości poprzez cenę, ale fakty są takie że teraz nikt nie marudzi bo wszystko działa jak trzeba.Pozdrawiam serdecznie.
#2016-07-19 10:38:58 

Magiczny

Użytkownik

Dziękuję za s zybką pomoc, jesteście super! Myślałem że już nic nie uda mi się załatwić i nie wierzyłem że ktokolwiek mi odpisze, ale pozytywnie się zaskoczyłem. Na szczęscie :D. Jeszcze raz dzięki i wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015