#2016-07-20 05:15:58 

bulimiczka

Użytkownik

Hejka, chłopak przysłał mi ze Stanów kilka umów kupna-sprzedaży do przetłumaczenia ale nie wiem gdzie mam z nimi iść. Byłoby świetnie gdyby udało się to ogarnąć w miare szybko bo sprawa jest dosyć pilna, pzdr.
#2016-07-20 06:44:48 

czarnobrody

Użytkownik

Od czasu do czasu zdarza mi się pohandlować z naszymi przyjaciółmi zza oceanu i mogę ci polecić świetne biuro tłumaczeń umów z angielskiego z którego ja zawsze korzystam. Nigdy mnie nie zawiedli pod względem jakości i terminów a stawki jakie oferują są o wiele lepsze niż u innych tłumaczy. Wkleję ci adres stronki: tlumaczenia-gk.pl, pozdrawiam i powodzenia.
#2016-07-20 07:53:12 

sisterka

Użytkownik

Witam, znam tę firmę i również polecam bo są sumienni, terminowi i bardzo drobiazgowi. Nie ważne czy chcesz zrobić tłumaczenie z angielskiego do urzędu czy do lekarza, albo banku możesz śmiało bez strachu się do nich zgłosić. Znają się na rzeczy i mają doświadczenie a to chyba najważniejsze aspekty tej pracy.
#2016-07-20 09:28:39 

bulimiczka

Użytkownik

Chłopak bardzo nalegał żebym znalazła kogoś doświadczonego, najlepiej profesjonalne biuro które od wielu lat zajmuje się takimi zleceniami. Mieliśmy już kiedyś przejście z amatorszyczyna i nie chcemy tego powtórzyć wiec dziekuje za polecenie, na pewno skorzystam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015