#2016-07-29 03:52:00 

Jagna

Użytkownik

Firma, w której pracuje to firma oferująca w sprzedaży wartościowe wyroby jubilerskie. Co za tym idzie mamy bardzo duży utrag, nawet wtedy, kiedy sprzedajemy jedną rzecz. Jescze do niedawna korzystaliśmy z uprzejmości znajomego, który konwojował moje pieniądze do banku. Teraz on wyjechał, a sama nie chce tego robić. Czy firmy ochroniorskie, w tym przypadku mi pomogą.
#2016-07-29 05:45:54 

csowiec

Użytkownik

Zdecydowanie Ci pomogą. Zdecydowanie też nie rób tego we własnym zakresie, bo gwarantuje Ci, że sprowadzisz na siebie zagrożenie, którego na pewno nie chcesz. Okazja czyni złodzieja, więc nie ma co ryzykować. Firmy z branży ochroniarskiej mają ku temu najlepszy sprzęt od samochodów, po specjalistyczną broń.
#2016-07-29 07:20:34 

bandyta

Użytkownik

Muszę się zgodzić z kolegą. Ja od dawna korzystam z takich usług i nawet nie ośmieliłbym się wystawić nosa na ulicę bez ochrony. A firma, która robi konwoje pieniężne, wie jak to powinno wyglądać. Na takich ochroniarzy raczej nikt nie zdecyduje się napaść :)))
#2016-07-29 07:49:18 

Jagna

Użytkownik

No na to liczę, bo czasami, zwłaszcza w okresie świąt to obrót mamy taki, jak kilka budżetów domowych zbieranych przez rok :)))
#2016-07-29 10:39:54 

MissKataru

Użytkownik

Dobra agencja usług ochroniarskich zapewni Ci bezpieczeństwo. To ważne, żeby ustalić z nimi wszystkie szczegóły odnośnie odbioru gotówki. Z tego co wiem, mozesz choćby śledzić trasę samochodu, który Twoje pieniądze wozi. Zawsze mozesz trzymać rękę na pulsie.
#2016-07-29 11:35:09 

Rybak

Użytkownik

Mnie obsługuje firma ochroniarska z Gdańska, która ma najnowsze samochody. Kiedyś zrobiliśmy symulowany napad, o którym wiedziała też policja. Jeszcze takiej akcji to nie widzieliście :) Szybka reakcja i pieniądze były zupełnie bezpieczne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015