#2016-08-30 02:32:25 

czarnobrody

Użytkownik

Cześć wam, jestem tu od niedawna, postanowiłem, że się udzielę zakładając temat. Szukam propozycji na możliwość podniesienia swoich kwalifikacji. Niestety nie jestem pewien co jest teraz modne, zwłaszcza przez pryzmat rekruterów, na co zwracają uwagę. Jakie kursy są dla nich ważne, a jakie kompletnie nie mają żadnego znaczenia. Podpowiecie coś? Jakie są wasze doświadczenia w związku z tym?
#2016-08-30 03:37:04 

Variatka

Użytkownik

Dzień dobry, moim zdaniem każdy kurs ma ogromne znaczenie, bo jest to sygnał dla takiej osoby rekrutującej, że kandydat dołożył wszelkich starań, aby się zaprezentować i wykazał chęć na dalsze doszkolenie.
#2016-08-30 04:23:56 

Frania

Użytkownik

Kłaniam się wam wszystkim. Pozwólcie, że się wypowiem, otóż doszkolenie to super sprawa dla rekrutera wtedy tak jak koleżanka napisała jest sygnał, że taki delikwent może w razie czego się doszkolić :D. a konkretniej jeśli chodzi o kursy to poleciłabym coś w rodzaju zarządzania, marketingu czy menadżerskie szkolenia. Z łatwością da się znaleźć dobrą firmę prowadzącą kursy, dla przykładu podam, że świetną ofertę na takie szkolenia ma firma Halibut. Jeśli poczytasz sobie opinie to dowiesz się, że wielu nie żałuje kursów wykonanych w tej firmie. Mają ciekawą i przede wszystkim szeroką ofertę, a więc dla każdego coś się znajdzie.
#2016-08-30 06:28:44 

obibok

Użytkownik

kursy to są dobre, ale pod warunkiem, że robi się na przykład prawko, albo uprawnienia na koparkę, inne kursy są psu o budę potrzaskać i na pewno nie ma znaczenia dla osoby rekrutującej co ty tam posiadasz tylko jakie doświadczenie masz. Możesz mieć sto pięćdziesiąt kursów, ale jak nie masz doświadczenia w tej branży to i tak odeślą cie z kwitkiem. Dla mnie strata pieniędzy. Pozdro
#2016-08-30 06:37:49 

csowiec

Użytkownik

Cześć. Ja mam odmienne zdanie. Kursy są podstawą do tego, aby w ogóle od czegoś zacząć. Doświadczenie przecież nabywasz w trakcie pracy. Pozwoliłem sobie zajrzeć na stronę proponowanej firmy szkoleniowej i znalazłem o coś takiego halibut.pl/sprzedazy-i-obslugi-klienta/. Wydaje mi się, że taki kurs to świetna podstawa do tego, aby rozpocząć pracę w tej branży na poważnie. Jeśli nie ma się doświadczenia to, chociaż kursy niech pomagają, jako przygotowanie do kontaktu z ludźmi. W końcu nie od razu Rzym zbudowano. Powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015