#2016-09-01 00:47:14 

csowiec

Użytkownik

Cześć wszystkim. Ostatnio dość intensywnie przeszukuję internet w celu znalezienia inspiracji przed remontem i na jednej stronie internetowej natknąłem się na zlewozmywaki kuchenne granitowe. Spodobały mi się i nie ukrywam, że zacząłem się bardzo intensywnie zastanawiać nad nabyciem takiego do swojego mieszkania. Czy ktoś z Was ma zlew lub umywalkę z granitu? Polecacie wybór czy żałujecie go? Pozdrawiam serdecznie, Maciek.
#2016-09-01 03:05:51 

bazyl

Użytkownik

Ja kupiłem mieszkanie, w którym łazienka była nieurządzona i miałem pole do popisu. Wszystko mogłem urządzić według własnego uznania. Z tym, że gdy doszło do praktycznej części mojego planu to było już gorzej. Ale zapytałem kolegów w pracy i zgodnie odparli mi, żebym zainteresował się umywalką granitową do łazienki bo to jedno z najlepszych i najmodniejszych rozwiązań. Posłuchałem ich, nigdy mnie nie zawodzą. Także tym razem.
#2016-09-01 04:38:46 

sisterka

Użytkownik

Panowie, uratowaliście mnie z opresji! Właśnie przygotowuję się do remontu. Zaciekawił mnie tytuł postu, potem sobie wyguglałam i te umywalki z granitu świetnie komponowałyby się z wystrojem mojej łazienki.
#2016-09-01 05:14:47 

emilios

Użytkownik

Wszyscy moi koledzy zachwalają te zlewy i myślę, że niedługo pójdę za ich przykładem.
#2016-09-01 07:25:53 

Grigorij

Użytkownik

Pójdź, bo warto. Ja mam zlew z granitu zarówno w łazience, jak i w kuchni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015