#2016-09-05 01:59:57 

czarnobrody

Użytkownik

Cześć, mam problem z moją żoną, która ostatnio zupełnie straciła zainteresowanie moją osobą. Mieliśmy taki czas, który rownież źle pamiętam – strasznie się wtedy kłócilismy ale przynajmniej bylyjakies emocje, a teraz tylko obojetnosc. Czy terapia dla par mogłaby pomóc, jak myślicie?
#2016-09-05 02:25:06 

Jagna

Użytkownik

hej, mój problem był nieco odmienny ale tez dotyczył partnera, pomógł nam dopiero dobry psycholog Warszawa Bielany to miejsc gdzie na sam początek musicie się udać żeby pogadać przy mediatorze bo wydaje mi się że żona ma dużo do powiedzenia ale straciła już na ciebie siły. To oczywiście tylko moje odczucia, jako kobiety ale wydaje mi się że jeśli już interesuje cię terapia par Warszawa naprawdę jest miejscem gdzie znajdziesz potrzebną pomoc, pozdrawaim.
#2016-09-05 03:35:54 

Kraina

Użytkownik

Zgadzam się z koleżanką w 100%. Podstawa to dobra terapia rodzinna Warszawa trochę dała mi w kość bo przyszliśmy z mężem w te strony z małej wioski na mazurach. Szybko pojawiła się kariera, służbowe wyjazdy, większe pieniadze i strasznie sie w tym wszystkim zapedzilismy. Mam nadzieje że dacie radę.
#2016-09-05 05:59:08 

czarnobrody

Użytkownik

Dziekuje za odpowiedzi, musimy dać radę, nie ma wyjścia :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015