#2016-09-13 21:14:36 

blondina

Użytkownik

Hejka :) Wiecie co jakiś czas temu zainteresowałam się sprawą papierowych toreb. Bo prowadzę sklep, w którym sprzedaję kosmetyki. Ale nie takie tam jakieś zwykłe kosmetyki, tylko takie naturalne, zdrowe i ładne. No i doszłam do wniosku, że skoro promuje taki zdrowy tryb życia, kosmetyki eko i w ogóle życie po zielonemu, to po prostu nie godzi się, żebym ładowała te wszystkie rzeczy do plastikowych toreb no nie?
#2016-09-13 22:06:41 

Magiczny

Użytkownik

No taka trochę jednak hipokryzja by to była i nie ma tu co ukrywać. Ale jak chcesz, to możesz sobie na przykład załatwić torby papierowe od producenta gdybyś chciała i w ten sposób pakować. Dodatkowo możesz swoje logo tam wprowadzić i będzie całkiem fajnie to wyglądało. Taka reklama dodatkowa, nie raz już takie rzeczy widziałem jak żona przychodziła do domu po zakupach z moją kartą do banku :P
#2016-09-14 01:04:21 

blondina

Użytkownik

Hahaha, widzę, że humor się tutaj panów całkiem dobrze trzyma. No i dobrze, w życiu musi być wesoło. Tak sobie myślę, że taka torba to jest pomysł, który mi się nawet podoba. Ale nie mam pojęcia, gdzie teraz ja bym to mogła coś takiego znaleźć
#2016-09-14 03:51:33 

Magiczny

Użytkownik

Ale poszukanie czegoś takiego nie jest niczym trudnym, naprawdę :D Mnie to chwilę zajęło, żeby się dostać na stronę domapak.com i tam sprawdzić, że można bez problemu sobie to zamówić ;)
#2016-09-14 06:02:48 

blondina

Użytkownik

Jesteś niemożliwy, naprawdę :D Dzięki :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015