#2016-09-14 05:33:29 

Rybak

Użytkownik

witam. Mam od dawna taki plan żeby wybudować w ogrodzie basen. Niedawno nawet przyjechała ekipa, pomierzyła wszystko i wyceniła, ale okazało się że działka jest już tak zagospodarowana że niestety basen byłby nieregularnych kształtów i małych rozmiarów. Przedstawione koncepcje i plany nie bardzo mi się spodobały, bo jak już wyłoże na ten cel peinaidze to chce miec maksimum zadowolenia. Pomysł podsunął mi sąsiad ktory pokazal mi swoj basen – w piwnicy. Czy tak w ogóle można zrobić? Intryguje mnie to bo mam duża piwnicę, bez przeszkód moznaby fajnie skomponować tam basen, co nawet byłoby lepszym rozwiazaniem, ale jak to sie ma z wykonaniem?
#2016-09-14 06:22:14 

Fraszka

Użytkownik

Wszystko się da zrobić kolego. Ostatnio w moim mieście budowano hotel i spa z basenem a wszystko w piwnicach starego pałacu. Byłam tam i musze stwierdzić ze efekt jest fantastyczny. Nie tylko chodzi o wkomponowanie basenu w pomieszczenie ale także o oświetlenie i rozchodzący się dźwięk. Człowiek czuje się tam jak w grocie, a wypoczynek daje niezwykłe rezultaty.
#2016-09-14 07:41:07 

Major

Użytkownik

Cześć, zaprojektowanie w piwnicy kąpieliska nie jest zbyt trudne i kosztowne, ale dom musi się do tego nadawać. Jeśli piwnica jest zbyt mała, albo z róznych innych wzgledów budowa basenu jest niemożliwa to pozostaje tylko ogród chociaż uważam że basen pod domem to świetne rozwiazanie. Podgrzewanie jeśli już byłoby potrzebne to tylko częściowe, nie trzeba inwestować w krycie, albo zasłony zimowe, bo wszystko rozwiazuje strop. Fajna sprawa.
#2016-09-14 07:53:03 

Rybak

Użytkownik

Czyli nie mam co się obawiać wykonania, a nawet jesli z jakis powodów byłoby to bardziej kosztowne to i tak oszczędzę dużo na pogrzewaniu wody i przybasenowej infrastrukturze. Dziękuję za odpowiedz, były bardzo pomocne, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015