#2016-09-26 00:18:49 

Frania

Użytkownik

Witam. Chciałabym skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów dostawczych, która mogłaby mi wynająć tego rodzaju pojazd na potrzeby mojej firmy. Czy znacie taką wypożyczalnię działającą na terenie Górnego Śląska?
#2016-09-26 02:22:24 

Variatka

Użytkownik

Kojarzę jedną dobrą wypożyczalnię samochodów dostawczych w Gliwicach, ale ja nie wynajmowałam tam dostawczaków, tylko auta osobowe. Jeśli jesteś zainteresowana, to mogę podac Ci jakies namiary.
#2016-09-26 04:26:27 

Frania

Użytkownik

Tak, jestem zainteresowana. Do Gliwic mam całkiem niedaleko, bliżej niż do Katowic. Mogłabym tam zadzwonić i zapytac o warunki wynajmu takich pojazdów.
#2016-09-26 05:44:13 

Variatka

Użytkownik

Jest to wypożyczalnia samochodów OSEK Rent A Car, która jeden ze swoich oddziałów posiada własnie w Gliwicach. Wśród swoich pojazdów posiada zarówno różne auta osobowe, jak i dostawcze oraz busy.
#2016-09-26 07:00:35 

csowiec

Użytkownik

Ja korzystałem kiedyś z usług tej wypożyczalni we Wrocławiu. Co prawda, także nie wynajmowałem samochodów dostawczych, ale długo jeździłem wypożyczonym stamtąd osobowym autem, które po trzech latach użytkowania w ramach wynajmu, w końcu zdecydowałem się zakupić. No i to auto służy mi do dziś, choć jest już mocno wysłużone z uwagi na intensywne eksploatowanie go przeze mnie.
#2016-09-26 09:48:29 

Variatka

Użytkownik

No w ogóle wydaje mi się, że Osek Rent a Car to dobra marka, której znakami rozpoznawczymi są profesjonalizm, korzystne warunki zawierania umów z klientami oraz atrakcyjne ceny. Również samochodom z tej oferty nie można zbyt wiele zarzucić, choć na początku dziwnie się czułam jeżdżąc wypożyczonym autem, bo miałam świadomość, że dużo ludzi użytkowało go przede mną. Ale z czasem się przyzwyczaiłam. Potem już mogłam pozwolić sobie na nowe auto, bo moja firma zaczęła lepiej prosperować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015