#2016-09-27 01:00:14 

Grigorij

Użytkownik

Witam. Mam tutaj kwestię, która mnie bardzo nurtuje. Ponieważ zimą robi się problem ze śniegiem (tak, wiem, że niczego odkrywczego nie piszę) i ten śniegi zalega na parkingu, na którym wszyscy pracownicy parkują chciałbym zrobić jakiś wszystko, co w mojej mocy, żeby tego śniegu się pozbyć. Zatrudniać przecież nikogo do odśnieżania nie będę, bo z łopatą to dwa dni zajmie, że by ten ogromny plac odśnieżyć. Tu trzeba jakiegoś innego, ciężkiego sprzętu…
#2016-09-27 03:54:16 

BenTen

Użytkownik

Ale to się da łatwo rozwiązać. Wejdź choćby na stronę wykopiemy.pl/pl/page/odsniezanie i tam będziesz mógł sobie znaleźć taką firmę, która oferuje usługi odśnieżania. Przy czym warto pamiętać, że oni odśnieżają naprawdę wszystko, więc musicie ustalić zakres
#2016-09-27 05:01:03 

Grigorij

Użytkownik

Ustalimy, spokojnie. Ale zainteresowało mnie jeszcze to, że tam są dostępne usługi brukarskie w Bytomiu i ten mój parking tez by trzeba doprowadzić do porządku ze wszystkim, bo trochę jest wybrakowany. Mam nadzieję, że się uda
#2016-09-27 07:26:02 

BenTen

Użytkownik

Firma jest dobra, ja z niej sam korzstałem już kilkukrotnie, więc się uda ;) Powodzenia życzę ze wszystkim
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015