#2016-10-28 03:36:04 

wyskokowy

Użytkownik

Siemanko!! Mam do Was pewne pytanie. Gdzie zamawiacie w sporej ilości orzechy, daktyle itp.? bo mam spory problem. Otóż, wraz z moją siostrą, chcemy otworzyć jakiś fajny sklep z tego typu produktami. Nie wiem jednak na co się zdecydować, tzn. na jakiego hurtownika. Moja siora mi powiedziała, żebym popytał forumiczów, bo oni zawsze wiedzą najlepiej itp. :P no więc pytam.. jaki tak naprawdę macie pomysł? Gdzie warto zamawiać tego typu produkty??
#2016-10-28 06:12:30 

bazyl

Użytkownik

Wiesz, mi to zajęło chwila moment, ale znalazłem super hurtownię z orzechami włoskimi łuskanymi w super cenie i ogólnie jak przeglądam forum, to znakomite opinie ma ta hurtownia. Także jak potrzebujesz nawiązać długotrwałą współpracę, to śmiało do nich napisz. Myślę, że zdecydowanie będziesz zadowolony. Zresztą napisz bezpośrednio do tej firmy i na pewno poznasz konkrety.
#2016-10-28 07:02:02 

csowiec

Użytkownik

Ja kupiłem w super cenie jagody goji z tej stronki ;) zresztą ogólnie, ta firma jest fenomenalna! Można naprawdę super rzeczy od nich zamówić ;) także jak poszukujesz właśnie takie bardziej PRO zdrowotne rzeczy, ale nie tylko to odwiedź tę stronkę i sprawdź sobie wszelkie detale ;)
#2016-10-28 08:01:29 

Tenancjusz

Użytkownik

No ja sporo tych suszonych daktyli z tej stronki od nich zamawiałem i cóż mogę rzec, wszystko jak najbardziej spoko ;) bardzo się opłaca od nich zamawiać ;) bo jednak mało jest tak naprawdę takich dobrych hurtowni u nas w kraju. Lepiej postawić na coś sprawdzonego i dobrego.
#2016-10-28 10:16:00 

Rybak

Użytkownik

No proszę ;) fajny temat, widzę, że też chyba znajdę zastosowanie dla tej hurtowni.
#2016-10-28 11:25:11 

Kraina

Użytkownik

Mój tata prowadzi sklep i na pewno podeślę mu dokładną ofertę tej firmy bakaliowo.pl ;) niech sobie dokładnie przejrzy i może nawiązę z nimi współpracę ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015