#2016-10-30 20:48:08 

Magiczny

Użytkownik

Witam wszystkich. Podczas wyposażania nowej kuchni zastanawiam się nad różnymi technologicznymi bajerami, które się mogą przydać w domu. No i wpadłem na pomysł, żeby mieć system filtrowania wody. Taki dzbanek dużo nie kosztuje, a wydaje mi się przydatny. Ktoś z was używa i poleca? A może macie jeszcze jakieś inne patenty na filtrowanie? Z góry dziękuję za wszystkie porady!
#2016-10-30 22:47:40 

bulimiczka

Użytkownik

Jak miło, że chociaż gdzieś mężczyzna się interesuje wyposażeniem kuchni. Już widzę mojego męża jak poświęca chociaż chwilę na zastanowienie się czy się w domu przyda filtr do wody… Ja używam od lat dzbanka z wymiennym filtrem i się sprawdza. Już praktycznie nie kupuję wody w butelkach, od kiedy usłyszałam, ile ropy się zużywa na produkcję plastikowych butelek. Jakaś masakra…
#2016-10-31 01:39:47 

Magiczny

Użytkownik

Odnosząc się do panie wypowiedzi, to akurat nie mam żony, może to dlatego :) A tak poważnie, to patrzę na sprawę podobnie jak pani. Poleca pani jakieś konkretne modele? Nie jestem ekspertem.
#2016-10-31 02:53:28 

bulimiczka

Użytkownik

Mam w domu filtr w dzbanku Brita Maxtra. Przepuszczona przez niego kranówka jest już na oko czystsza, a do tego lepsza w smaku. Nigdy nie zdarzyły mi się żadne zdrowotne problemy związane z żołądkiem, a piję tylko taką wodę praktycznie więc chyba potwierdzam, że to zdrowe.
#2016-10-31 04:06:38 

sisterka

Użytkownik

To ja oprócz dzbanka polecam mieć w lodówce filtr Hafex. To też jest bardzo wygodne rozwiązanie. Są i takie zewnętrzne i wewnętrzne, dlatego nie ma problemu z dopasowaniem najlepszego dla siebie
#2016-10-31 06:39:02 

obibok

Użytkownik

A jak ma Pan ekspres do kawy w kuchni (ja mam, bo nie mogę żyć bez porannego espresso), to polecam też w ekspresie zamontować taki filtr. Najlepiej go jeszcze uzupełniać odkamienianiem od czasu do czasu, ja używam tego środka zawsze: filtrosfera.pl/CFL-950-DeLonghi-EcoDecalk-500ml i jestem bardzo zadowolona. No ale dzbanek to swoją drogą. Też powinien być w każdym domu :)
#2016-10-31 07:44:24 

Magiczny

Użytkownik

Mam ekspres, a szczerze mówiąc nie odkamieniałem go jeszcze. Dzięki za radę!
#2016-10-31 08:29:15 

obibok

Użytkownik

Nie ma problemu. Tak jak koleżanka pisała, trzeba doceniać mężczyzn dbających o wyposażenie kuchni :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015