#2016-11-24 02:15:13 

Frania

Użytkownik

Mam wielki problem, a mianowicie wiem, że nie dam rady napisać pracy magisterskiej na czas - wiece praca, rodzina i inne obowiązki zajmują tyle czasu, że na pisanie pracy nie ma czasu. Zgłaszam się więc do was o pomoc. Możecie polecić kogoś kto napisze mi pracę? Nie zależy mi za bardzo na jej jakości - wystarczy, że bez problemów się obronię.
#2016-11-24 03:24:39 

Amarilla

Użytkownik

Myślę, że nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem pomocy w pisaniu magisterki. Bardzo dużo ludzi ogłasza się w Internecie oferując takie usługi w super cenach, a ponadto powstaje coraz więcej firm, które zajmują się tym profesjonalnie. Sama korzystałam z firmy, która w świetnej cenie napisała pracę licencjacką. Dzięki niej mogłam obronić się na 5, chociaż żadna ze mnie kujonka.
#2016-11-24 05:31:24 

Tenancjusz

Użytkownik

Studiowanie w dzisiejszych czasach to jedna wielka ściema! Później przychodzi taki student, który nic nie umie do pracy i trzeba go wszystkiego uczyć…
#2016-11-24 08:24:30 

Amarilla

Użytkownik

Panu podziękujemy za uwagę, ale niektórzy studenci nie mają czasu na połączenie nauki z pracą i postanawiają postawić na zdobywanie doświadczenia zawodowego, kosztem nauki.
#2016-11-24 11:01:14 

Frania

Użytkownik

Widziałam już bardzo dużo ogłoszeń pisania prac dyplomowych i chyba faktycznie się skuszę na jakąś firmę, która zrobi to profesjonalnie. Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, odzyskałam wiarę, że mam szansę nawet na 5 na dyplomie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015