#2016-11-28 04:17:54 

Frania

Użytkownik

Ostatnio modne stało się uczęszczanie na róznego rodzaju zabiegi upiekszające – laser, botox, wypełnianie zmarszczek itp. Ja podchodzę do tego dość sceptycznie, choć z drugiej strony korci mnie, żeby samej się przekonać co u mnie mogłyby takie zabiegi zdziałać. Niedługo stuknie mi czterdziestka i mam już pierwsze zmarszczki. A Waszym zdaniem warto chodzić do kliniki medycyny estetycznej?
#2016-11-28 06:09:36 

Amarilla

Użytkownik

Uważam, ze warto podejść do tego zdroworozsądkowo. Raz na jakiś czas warto skorzystać z jakiegoś zabiegu lub serii zabiegów, gdy ma się jakieś defekty lub gdy nasza twarz nie wygląda już tak młodo i świezo jak jeszcze parę lat temu. Choć oczywiście nie każdy czuje potrzebę zmieniania czegokolwiek w swoim wyglądzie i takie osoby też rozumiem. Gorzej, gdy ktoś dązy do jakiegoś wyimaginowanego ideału i ciągle w sobie coś poprawia, bo wtedy można przedobrzyć ze swoim wyglądem.
#2016-11-28 08:31:00 

Frania

Użytkownik

Rozumiem o co Ci chodzi, ale mnie raczej to nie grozi. Nie chciałabym, żeby moja twarz była przesadnie napuchnieta i naciągnięta. Chodzi mi o drobną ingerencję w jej wygląd, po której widać byłoby lekką odmianę na plus, ale nic więcej, żadnego efektu maski.
#2016-11-28 09:08:20 

Amarilla

Użytkownik

Podoba mi się Twoje podejście. Myslę w takim razie, że powinna spodobać Ci się oferta kliniki medycyny estetycznej, którą ja odwiedzam od czasu do czasu. Jej strona internetowa to http://www.klinikamarkowicz.pl/. Znajdziesz tam informacje na temat różnego rodzaju innowacyjnych zabiegów odmładzających oraz likwidujących rózne defekty skórne. Oferta kliniki obejmuje ponadto zabiegi kosmetyczne, wykonywane przez profesjonalne kosmetyczki, a także porady dermatologa oraz dietetyka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015