#2017-01-05 01:02:00 

Magiczny

Użytkownik

Czesc, moja firma w ramach promocji organizuje bankiet, w czesci wieczornej ma być tez koncert znanej grupy muzycznej i mam takie pytanko, orientujecie sie ile kosztuje wynajęcie hostess na taką imprezę? moze ktoś podeśle przykladowy cennik, dodam, ze impreza bedzie w Poznaniu.
#2017-01-05 01:56:34 

wyskokowy

Użytkownik

Akurat w Poznaniu czy Warszawie odbywa sie dużo imprez targow i roznego typu konferencji, więc nie powinienes mieć problemow ze znalezieniem hostess, daj ogłoszenie do gazety albo porównaj oferty funkcjonujących na ternie miasta agencji
#2017-01-05 04:10:44 

bulimiczka

Użytkownik

czlowieku kolega pytal o cennik a nie czy w Poznaniu znajdzie hostessy, bo to ze znajdzie to wiadomo, ale wiadomo tez, ze w takiej stolicy czy Poznaniu ceny za takie usługi są drozsze niż w takiej Bydgoszczy, pytanie tylko o ile?
#2017-01-05 05:26:58 

czarnobrody

Użytkownik

niekoniecznie tak musi być, zajrzyj na http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-poznan/ jest to strona AGENCJI HOSTESS CANELI, która ma oddziały na terenie całego kraju, a jej modelki brały także udział w imprezach zagranica, więc jesli zalezy Ci na wysokim standardzie w przystępnej cenie, to jest to najlepszy adres, ale cennika chyba nie znajdziesz, bo koszt takich uslug jest ustalany indywidualnie.
#2017-01-05 06:19:31 

Frania

Użytkownik

dokladnie, kiedys pracowałam jako hostessa i moge powiedziec, ze ceny zalezą od wielu czynników, od rodzaju zlecenia, ilosci przepracowanych godzin i czy wymagana jest znajomosc języka obcego i własny stroj, więc najlepiej skorzystaj z linku, który podeslał kolega i popros o wycene
#2017-01-05 07:41:52 

Zumba

Użytkownik

znam tą agencje śmiało mozesz się z nią skontaktowac, zyskasz doskonalą oprawę swojego eventu i bedziesz zadowolony zarówno Ty jak i Twoi goscie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015