#2017-01-16 05:13:57 

bazyl

Użytkownik

Witajcie. Mam taki drobny problem. Otóż mamusia z myślą o moich przyszłych studiach postanowiła otworzyć mi konto osobiste. Chce to zrobić w swoim banku, ale mi ten pomysł wcale się nie podoba. Wyczytałem, że są spore prowizje za każdorazową wypłatę z innego bankomatu. Czy znacie może jakieś sprawdzone konta z darmowymi bankomatami?
#2017-01-16 05:24:37 

Amarilla

Użytkownik

No tak. W czasie studiów często ma się potrzebę nagłego i niespodziewanego wypłacenia jakiejś sumki. ;) Jest całkiem sporo kont z darmowymi bankomatami. Jak chcesz, to odezwij się na priv, a polecę Ci jedno. :)
#2017-01-16 07:52:14 

Frania

Użytkownik

Możesz jeszcze skorzystać z pomocy strony internetowej: http://www.darmowekontabankowe24.pl/ranking-kont-bankowych/najlepsze-konto-osobiste.html. Mają tutaj aktualny i sprawdzony ranking rachunków osobistych. No i jak zobaczysz prowizje za bankomaty są jednym z ważniejszych kryteriów. A gdyby było mało, to konto możesz założyć w domu. :)
#2017-01-16 10:44:42 

bazyl

Użytkownik

Suuper! Bardzo Ci dziękuję. Wybiorę te z darmowymi bankomatami i przedstawię mamie moją propozycję. Trzymajcie kciuki, żeby się zgodziła, bo ona z tą swoją doradczynią jest bardzo mocno zżyta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015