#2017-02-20 22:26:07 

Variatka

Użytkownik

Cześć. Potrzebuję pilnie dobrego detektywa. Zdobyłam namiary na kilka agencji, ale jak poszłam do pierwszej z listy, to byłam trochę rozczarowana. Zaczęli się na mnie tak jakoś dziwnie patrzeć – zero empatii, miałam zresztą wrażenie, że jak tylko wyszłam, to te panie plotkowały sobie na mój temat. Nie wiedziałam już, co robić, no bo detektyw to konieczność w moim przypadku, ale jednak nie chciałabym powierzać swojej sprawy komuś tak… niesympatycznemu. Czy znacie kogoś naprawdę profesjonalnego, który oszczędzi sobie wycieczek osobistych?
#2017-02-20 23:51:29 

MissKataru

Użytkownik

Delikatna sprawa? Znam to. Naprawdę długo szukałam kogoś, kto pomoże mi odnaleźć złodzieja mojego sfinksa. Jedna firma mnie wręcz wyśmiała, a poza tym patrzyli na mnie jakbym się urwała z choinki. Mogę natomiast gorąco polecić firmę Monos24. Mają indywidualne podejście do klienta, są bardzo empatyczni, a przy tym nie robią żadnych cyrków. Indywidualnie ustalają też cenę, a na początku mogą zaprosić na bezpłatne konsultacje.
#2017-02-21 02:48:41 

Variatka

Użytkownik

Tak, dokładnie tak – to sprawa z rodzaju delikatnych. Chciałam po prostu ustalić ojcostwo swojego dziecka. No i oczywiście zaczęły się różnego rodzaju insynuacje… No, może nie wprost, ale wiadomo. A czy ktoś jeszcze może coś powiedzieć o tej firmie?
#2017-02-21 05:28:12 

csowiec

Użytkownik

Ja mogę. Mi pomagali z dotarciem do mojego dziadka, który zgubił się w obcym mieście, potem rozchorował i nie mógł wrócić do domu. Nie wiem, jak inne agencje detektywistyczne w Lublinie, ale ta jest naprawdę do rzeczy. Wszystko trzymają w dyskrecji, nic, podkreślam nic, co im mówiłem, nie wyszło poza nasze grono, a sprawa została doprowadzona do końca.
#2017-02-21 05:57:08 

Grigorij

Użytkownik

Rzeczywiście, mogę się zgodzić z przedmówcami. Warto wejść na stronę tego biura: http://www.monos24.pl/. Mają niezłą ofertę. U mnie po prostu śledzili kogoś, kto szkodził mojej firmie. Robili to, doskonale wtapiając się w tłum tak, że nikt niczego nawet nie podejrzewał.
#2017-02-21 07:56:46 

Variatka

Użytkownik

Bardzo dziękuję. Przywracacie mi wiarę w ludzi! Jeszcze dziś się tam zgłoszę i, mam nadzieję, wcale się nie zawiodę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015