#2017-07-13 19:15:37 

Zumba

Użytkownik

Nie wiem jak można tak zrobic. Mieszkam w miescie i wynajmuje dom nad jeziorem. No i po ostatniej wizycie naszych gosci … to dywan ma dziwny zapach i nie mogłam go niczym wybawic. Czy ktos mi powie co mogę zrobic? Czy może macie jakis kontakt to sensownej firmy z Warszawy? No i najlepiej z dojazdem bo to dywan ponad 3 na 2metry.
#2017-07-13 21:31:05 

CzArAmArA

Użytkownik

A myślałas o tym żeby troche soda oczyszczona oczyścić? Jeśli to jest swieza plama jakas bo to chyba plama jest tak? To wtedy mogloby pomoc.
#2017-07-14 00:09:15 

Amarilla

Użytkownik

Ja kiedys zostawialam specjalny proszek do prania dywanów na noc cala i to wciągało zapachy ale ta soda oczyszczona tez jest dobrym pomysłem. Chyba ze chcesz tutaj zadzwonic http://www.pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-dywanow/wola? To jest firma piorąca dywany i tapicerki z Warszawy. Maja do tego sprzęt i dobre srodki bo siostra u nich prala dywany po dziecku malym. Co do cen to chyba w necie jakies info o tym daja wiec poszukaj cennika. A jednak teraz wiele osob oferuje pranie dywanów Warszawa Wola to nie jest jakas mala miescina wiec tam bez problemu dojada do ciebie na miejsce.
#2017-07-14 02:05:06 

Frania

Użytkownik

Przy malym dziecku to jest plam mnóstwo. Wiec od razu je trzeba zamywac. Ale po gumach …. jak sa powciskanie… to tez jest zabawa.
#2017-07-14 04:07:23 

sisterka

Użytkownik

Musialabys troche popróbowac domowymi sposobami i wtedy zobaczyc jak to ci dziala. A jak nie to zamówic pranie dywanu w domu i tyle… A z czego masz zrobiony dywan? Bo z dlugim wlosiem to trudno samemu troche dywan doczyścić.
#2017-07-14 05:12:23 

Amarilla

Użytkownik

Ta firma Pranie-warszawa.com jest wg mnie warta uwagi. Oni stawiaja widac na jakość no i tez maja delikatne srodki żeby nie zniszczyc dywanu. A wiadomo ile człowiek czasem placi za dywany. A jednak zajmuja się pranie dywanów tapicerek w samochodzie to musza mieć w tym doświadczenie zreszta jak będziesz chciala to sama do nich zadzwonisz i tyle.
#2017-07-14 06:08:40 

Frania

Użytkownik

Wydaje mi się ze jak dywan nie jest odkurzany to tez ma znaczenie bo ten brud jednak gdzies musi się schowac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015