#2017-08-07 03:36:16 

czarnobrody

Użytkownik

Hej. Jestem zainteresowany profesjonalną pomocą w opracowaniu mojej pracy magisterskiej z administracji. Obrona zbliza się wielkimi krokami, a ja jak na razie napisałem bardzo niewiele. Do kogo zwrócić się o pomoc?
#2017-08-07 04:08:14 

bazyl

Użytkownik

Z tego co się orientuję, istnieja specjalistyczne firmy, które pomagają studentom w pisaniu prac magisterskich, licencjackich i innych. W swoim mieście pewnie też znajdziesz taką firmę.
#2017-08-07 04:20:02 

Tenancjusz

Użytkownik

Mam lepszy pomysł. Zamiast szukać tego typu firmy lokalnej i tracic czas na dojazdy do jej siedziby, skontaktuj się z z przedstawicielami innowacyjnego portalu internetowego, który specjalizuje się w pisaniu prac z administracji dla studentów z całej Polski. Więcej o tym jak on działa można przeczytac na stronie internetowej http://twojredaktor.pl/praca-administracja. Moja współpraca z wybranym redaktorem z tego portalu przebiegła sprawnie i bezproblemowo, a efekty tej współpracy były jak najbardziej zadowalające.
#2017-08-07 06:07:44 

czarnobrody

Użytkownik

Rzeczywiście fajny pomysł z tym portalem. A jak długo trzeba czekac na napisanie przez redaktora pracy magisterskiej?
#2017-08-07 08:52:44 

Tenancjusz

Użytkownik

No wiesz to jest raczej kwestia indywidualna. Wszystko zalezy od tematu pracy, jej specyfiki, a także od Twoich oczekiwań i od tego ile sam już napisałeś. Jeśli zależy Ci na czasie, to poinformuj o tym redaktora i wspólnie na pewno ustalicie dogodny dla Ciebie termin realizacji zlecenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015