#2017-10-09 18:41:15 

czarnobrody

Użytkownik

Należę do grona sceptyków w zakresie działania takich środków no ale coś jednak mnie kusi by spróbować któregoś z supli. Tylko że nie mam pojęcia która z opcji dostępnych w sprzedaży (troszkę tego jest) może w jakiejkolwiek sposób zadziałać na mojego węża ;) Jak są osoby z jakimś doświadczeniem konkretnym to za każdą radę będę zobowiązany. Dziękówka!
#2017-10-09 19:24:40 

bazyl

Użytkownik

Operację można sobie zrobić tylko że jest ryzyko że chirurgowi omsknie się rączka i zostaniesz z wydłużonym ale całkowicie bezużytecznym seksualnie narządem. Także tego...
#2017-10-09 20:54:51 

blondina

Użytkownik

Brrr, na samą myśl że mojemu Misiowi ktoś kroi peniska dostaję dreszczy! Aczkolwiek sam pomysł z powiększaniem nie musi być zły o ile się to sprowadzi np. do tabletek. Jest ich faktycznie sporo ale które działające – pojęcia nie mam.
#2017-10-09 23:03:10 

Tenancjusz

Użytkownik

Generalnie to jeśli w ogóle iść w suplementację w temacie większego penisa to ja stawiałbym jednak na środki naturalnego pochodzenia. Ponoć w przeszłości prymitywne ludy znały sposoby roślinne i ziołowe na większe przyrodzenia.
#2017-10-10 01:14:03 

CzArAmArA

Użytkownik

Czytałam o tym kiedyś że jacyś Indianie w Ameryce Południowej mieli ziołowe eliksiry na sprawność seksualną i przyrost również. Tematyka sama w sobie interesująca w wymiarze poznawczym.
#2017-10-10 01:59:47 

Amarilla

Użytkownik

Nie mam żadnych doświadczeń, mój mąż nigdy nie narzekał na siebie ani ja tym bardziej na niego. Ale każdy wydaje kasę na co chce. Są na pewno osoby które mają powody do jakichś kompleksów mimo że umiejętności są ważniejsze od rozmiarów.
#2017-10-10 04:33:18 

Rybak

Użytkownik

Jak chodzi o skuteczne powiększanie penisa to jedynie tu są przesłanki że będzie jakiś realny efekt - http://penilarge.eu/skuteczne-sposoby-na-powiekszanie-penisa/. Są składniki roślinne i zgadzam się że jedynie na nich warto bazować w takich kuracjach. Syntetyki mogą rozmaicie wpływać na organizm – bez sensu ryzykować. Tu już sama poprawa ukrwienia członka może sporo dać w praktyce.
#2017-10-10 06:53:55 

bulimiczka

Użytkownik

Naprawdę ciekawa kwestia, pamiętam jak pojawiały się pierwsze preparaty w tym typie na rynku. Od razu było widać że to lep na naiwnych mężczyzn i nic poza tym. Pocieszające że coś się w tym względzie zmieniło.
#2017-10-10 07:45:22 

wyskokowy

Użytkownik

Gdybym miał sposobność – próbowałbym. Nie mam w spodniach jakichś cudów a pewności siebie jednak na pewno by przybyło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015