#2017-11-29 07:03:02 

czarnobrody

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Karaiby

Wiek: 66

Zastanawiam się ile kosztuje skuteczne pozycjonowanie strony internetowej sklepu? Pytanie pojawia się przede wszystkim dlatego że na rynku działa wiele firm oferujących takie bądź podobne usługi, rozstrzał cenowy jest olbrzymi, a wydaje mi sie ze względem ceny można już wnioskować o jakości usługi. W takim razie jaka cena jest optymalna za pozycjonowanie?
#2017-11-29 07:26:58 

bazyl

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Wyszogród

Wiek: 15

trochę namieszałeś i skomplikowałeś pytanie dlatego nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Chcesz kierować się ceną podczas wyboru firmy? To nie najlepszy pomysł moim zdaniem bo wykluczasz wiele uczciwych i bardzo fachowych firm jak np grupa-tense.pl, które mają wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron i reklamie i niskie stawki w porównaniu do konkurencji. Teraz już nie prowadzę biznesu bo wyjechałem za granicę, ale przez około 3 lata dbali o widoczność mojego sklepu online z czego byłem mega zadowolony, pzdr.
#2017-11-29 09:14:50 

Fraszka

Użytkownik

Posty: 16

Skąd: Giżycko

Wiek: 27

Cześć! Pozycjonowanie stron internetowych jest o tyle ciekawe że można znaleźć tanią firmę wykonującą lepszą robotę niż jedna z najdroższych. Chyba nigdzie cena nie jest dobrym wyznacznikiem ale tu już z pewnością. Podpisuję się pod opinią powyżej bo mam pozytywne doświadczenia ze współpracy z nimi i udało nam się osiągnąć całkiem ciekawy wynik we wzrostach sprzedaży. Polecam poczytać sobie o pozycjonowaniu na https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/news/ i się zdecydować bo ryzyko żadne a można potężnie zwiekszyc ruch i przychody.
#2017-11-29 11:34:00 

czarnobrody

Użytkownik

Posty: 91

Skąd: Karaiby

Wiek: 66

Przyznam szczerze że chciałem poprzez cenę odsiać poważne firmy od niepoważnych no ale rzeczywiście sporo mogłoby mi umknąć. Dziękuję za radę i polecenie. Temat zamykam bo bede sie juz kontaktował z obsługą. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015