#2017-11-29 07:03:02 

czarnobrody

Użytkownik

Zastanawiam się ile kosztuje skuteczne pozycjonowanie strony internetowej sklepu? Pytanie pojawia się przede wszystkim dlatego że na rynku działa wiele firm oferujących takie bądź podobne usługi, rozstrzał cenowy jest olbrzymi, a wydaje mi sie ze względem ceny można już wnioskować o jakości usługi. W takim razie jaka cena jest optymalna za pozycjonowanie?
#2017-11-29 07:26:58 

bazyl

Użytkownik

trochę namieszałeś i skomplikowałeś pytanie dlatego nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Chcesz kierować się ceną podczas wyboru firmy? To nie najlepszy pomysł moim zdaniem bo wykluczasz wiele uczciwych i bardzo fachowych firm jak np grupa-tense.pl, które mają wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron i reklamie i niskie stawki w porównaniu do konkurencji. Teraz już nie prowadzę biznesu bo wyjechałem za granicę, ale przez około 3 lata dbali o widoczność mojego sklepu online z czego byłem mega zadowolony, pzdr.
#2017-11-29 09:14:50 

Fraszka

Użytkownik

Cześć! Pozycjonowanie stron internetowych jest o tyle ciekawe że można znaleźć tanią firmę wykonującą lepszą robotę niż jedna z najdroższych. Chyba nigdzie cena nie jest dobrym wyznacznikiem ale tu już z pewnością. Podpisuję się pod opinią powyżej bo mam pozytywne doświadczenia ze współpracy z nimi i udało nam się osiągnąć całkiem ciekawy wynik we wzrostach sprzedaży. Polecam poczytać sobie o pozycjonowaniu na https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/news/ i się zdecydować bo ryzyko żadne a można potężnie zwiekszyc ruch i przychody.
#2017-11-29 11:34:00 

czarnobrody

Użytkownik

Przyznam szczerze że chciałem poprzez cenę odsiać poważne firmy od niepoważnych no ale rzeczywiście sporo mogłoby mi umknąć. Dziękuję za radę i polecenie. Temat zamykam bo bede sie juz kontaktował z obsługą. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015