#2017-12-21 06:52:22 

blondina

Użytkownik

Podczas ostatniego przeglądu wyszło, że mój rower potrzebuje wymiany paru elementów. Niestety - w punkcie gdzie robiłam ten przegląd podali mi taką cenę za nowe hamulce, chwyty i obręcz do kierownicy, że powiedziałam im dziękuję. Znajomy powiedział mi, że można znaleźć jakiś portal z częściami i akcesoriami, gdzie można zamówić je w miarę tanio. Czy znacie jakąś taką sprawdzoną stronę? Będę wdzięczna za jakieś namiary. Pozdrawiam :)
#2017-12-21 09:12:58 

Variatka

Użytkownik

A jaki masz rower? Bo to zależy od tego, czy wybierasz akcesoria do zwykłego górala czy miejskiego, takiego do jazdy turystycznej czy masz jakiś profesjonalny model.
#2017-12-21 10:49:55 

blondina

Użytkownik

Mam rower szosowy dobrej marki, jeżdżę kilka razy w tygodniu - nie jestem zawodowcem, ale też nie niedzielnym kierowcą. Znasz jakiś sklep z dobrymi akcesoriami? pamiętaj, że cena mnie interesuje
#2017-12-21 12:32:26 

bazyl

Użytkownik

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest strona http://rowerowy-raj.pl/28-czesci-rowerowe. Zamawiałem tam już kilka razy akcesoria do modelu szosowego i do miejskiego. Mają bardzo duży wybór dobrych marek, a poza tym sprzęt jest nowy, zapakowany oryginalnie i masz też gwarancję. Dostawa jest szybka. A no i cena - w porównaniu do punktów stacjonarnych ten sklep z częściami rowerowymi jest naprawdę tani.
#2017-12-21 13:44:42 

blondina

Użytkownik

Jakbym miała polecać jakiś portal online to też bym postawiła na ten co kolega wcześniej wymienił. Co prawda ja zamawiałam tam opony na zmianę do górala i kask dla córki, ale wszystko było dobrej jakości, a dostawa szybka. Mają z tego co widzę szeroki wybór hamulców i chwytów, więc na pewno dopasujesz jakąś wersję dla twojego jednośladu :)
#2017-12-21 15:39:00 

Tenancjusz

Użytkownik

Jak dla mnie patrzenie tylko na cenę jest bez sensu - lepiej kupić coś droższego, ale co posluzy ci więcej niz jeden sezon, a nie jakaś tandete. ja bym polecał akcesoria znanych marek, takich jak Shimano czy Nexelo. Widzę że na tym portalu mają je w dobrej cenie, więc możesz śmiało zamawiać, bo wątpię czy takie marki gdziekolwiek w sieci taniej znajdziesz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015