#2018-01-18 01:17:41 

czarnobrody

Użytkownik

Cześć wam, mam pytanie. Czy znacie jakąś hurtownię, która ma w miarę niedrogie zawiasy samo domykające? Ostatnio wszyscy chcą właśnie takie w szafkach kuchennych. Wiecie, te z funkcją otwierania bez ciągnięcia za uchwyty. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
#2018-01-18 02:05:16 

bazyl

Użytkownik

Chodzi ci zapewne o zawiasy meblowe samo domykające Push Open. No pewnie, że wszyscy się na nie rzucili, bo fajnie jest otwierać drzwiczki dotykając ich lekko nawet łokciem jak się ma ręce na przykład w cieście, a trzeba coś z szafki wyjąć. Dostaniesz je na stronie: https://www.ksieciunio.pl/Zawiasy-c16. Są to najczęściej wybierane zawiasy bo nie tylko są eleganckie, ale także funkcjonalne, z dobrego materiału i bardzo ciche. Montuje się je bardzo prosto w puszce, a regulacja nie wymaga żadnego wysiłku.
#2018-01-18 03:29:02 

czarnobrody

Użytkownik

O, dzięki, że jesteś, widzę kolega po fachu :). Ja niedawno zacząłem dopiero działalność i mam mały zakład, ale o dziwo całkiem dużo zleceń i muszę zatrudnić jeszcze ze dwóch ludzi. A jaka jest cena tych zawiasów, tak w przybliżeniu.
#2018-01-18 04:59:49 

bazyl

Użytkownik

Tak w przybliżeniu to około 7 zł kosztuje zawias z prowadnikiem. Są tu też inne zawiasy i wszystko co do nich może być potrzebne. Sklep Księciunio ma bardzo bogatą ofertę dla nas, meblarzy. Jak się rozejrzysz, zobaczysz, że mają mnóstwo nowinek technicznych i takich rozwiązań do szafek, które ułatwiają ludziom życie, zwłaszcza kobietom, bo to one głównie zajmują się kuchnią.
#2018-01-18 07:00:08 

csowiec

Użytkownik

Przyłączam się do zdania kolegi. Kiedyś jeździłem do pobliskiej hurtowni, ale odkąd odkryłem ten sklep, to już tylko u nich się zaopatruję. Przy większym zamówieniu masz wysyłkę gratis. Cały sztab ludzi tam pracuje, którzy znają się an rzeczy i realizują zamówienia naprawdę szybko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015