#2020-10-13 08:14:12 

bulimiczka

Użytkownik

Zauważyłam, że ostatnio wielu producentów projektuje lampy w geometrycznych oprawach. Podobają się wam takie lampy?
#2020-10-13 08:27:41 

Magiczny

Użytkownik

Nie wiem jak innym, ale mi takie oprawy bardzo się podobają, zwłaszcza te w kwadrat lub prostokąt. Są proste, bardzo eleganckie, pieknie wykonane i co najważniejsze, dobrze komponują się z nowoczesnym wyposażeniem współczesnych mieszkań. Zresztą zajrzyj na stronę i powiedz, czy te lampy nie wyglądają fantastycznie? Jak dla mnie klasyczne żyrandole w ogóle nie musiałyby istnieć.
#2020-10-13 09:58:07 

sisterka

Użytkownik

Fakt, teraz jest moda na kwadratowe, okrągłe, owalne i prostokątne lampy. Można powiedzieć na wszystko, co ma prosty kształt i pozbawione jest wielu ozdób. Przykładem mogą być różne rodzaje lamp Cleoni. Ta firma korzysta nie tylko z takiego geometrycznego wzornictwa, ale i chętnie sięga do naturalnych materiałów wykończeniowych tj. drewno.
#2020-10-13 12:43:42 

Frania

Użytkownik

Ja tam lubie bogato zdobione żyrandole, a takie proste oprawy kojarzą mi się raczej ze sterylną łazienką niż klasycznym salonem. Jasne, jak ktoś ma całe mieszkanie urzadzone w nowoczesnym stylu to takie coś przejdzie, ale w większości tradycyjnych mieszkań, takie lampy od razu biły by po oczach.
#2020-10-13 13:36:41 

czarnobrody

Użytkownik

Te kanciaste oprawy mają swój urok, ale żeczywiście pasujom głównie do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. Klasyczne wnętrza wymagają większego urozmaicenia, pszynajmniej tak mi się wydaje. Osobiscie podobają się takie proste oprawy i chentnie doposarzyłbym swoje mieszkanie w jakas lampe tego typu, w cos takiego jak tutaj, tylko akurat nie mam w mieszkaniu za wielu połek, które mógłbym podswietlić:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015